• Новак
ROPER Жените Мика Револвер Сандала

ROPER Жените Мика Револвер Сандала

Оценка на стоката:
DEN 595.20

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Пета мерки околу 3".КЛАСИЧНА ЗАПАДНА ДИЗАЈН - На Мика е дел од Roper сандала колекција.Класичен Западен Стил со модерен рака Tooled кожа.Рачно изработени од СТРАНА на САНДАЛА ИЗРАБОТКА на ЗАНАЕТЧИИ - рачно изработени од страна на повеќето искусни уметничките сандала на одлуки во светот.Интегритетот во изработка на ова сите кожа Roper Сандала Колекција прави Мика како удобно како таа е стилски.ОТВОРЕТЕ ПЕТИ ПРОФИЛ - Модерен отвори пети сандала направени со сите кожа и 3 инчен пета.УДОБНА ПЕРНИЦА INSOLE - Дизајн, комфор и се погледне!Сето ова кожа insole е и меки и стилски.Рака Tooled Vamp.Мика од Roper е извонреден избор за удобност и модата.Овој објект е измислена со 100% кожени горни со згодна беж рака tooled флорални дизајн и синтетички душата со 3 инчен пета.Назад рака се додава за совршено се вклопуваат во секое време!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста