• Новак
НАД ЛЕСЕН Путер од кикиритки Појадок Барови | Сите Природна, Чиста Состојка, 10g Протеини & 6g Влакна Појадок Барови (Путер од кикиритки) | Глутен Слободни, Млечни Слобо?

НАД ЛЕСЕН Путер од кикиритки Појадок Барови | Сите Природна, Чиста Состојка, 10g Протеини & 6g Влакна Појадок Барови (Путер

Оценка на стоката:
DEN 268.80

Достапност
Производот е достапен

Појадокот е на нас - Над Лесен појадок бар е совршено здрав начин да го започнете вашиот ден.Можеби нема да имате време да се седне да топол оброк, и дефинитивно не сакате слатка појадок, ужина, па се постигне за нашите оброк замена бар, направени со сите природни состојки, и им даде на вашиот семејство брза, вкусна и здрава појадок тие заслужуваат.Натоварени со хранливи материи - Нашите deliciously задоволување појадок барови се влакна исполнет, високо протеинска ужина која ќе рампата до вашето ниво на енергија и одржување на вашиот глад, болката во заливот.Преполна со протеини и полно со антиоксиданси и растителни влакна, нашата енергија барови испорача клучните хранливи материи за балансирана исхрана.Само најдобри состојки - Нашите глутен слободни протеински барови се соја слободни, млечни бесплатно, и не содржат додаден шеќер, вештачки вкусови, конзерванси, или во висока фруктоза пченка сируп.Со здрави состојки и кафез бесплатно јајца, нашите протеински барови се промовира здраво тело и стомакот, додека помагање ќе се одржи на енергијата и одржување на здрави навики на исхрана.Добра исхрана никогаш не била повеќе вкусни.Совршен за вашата on-the-go начин на живот - Ти си зафатен жонглирање распоредот и исполнување на роковите, така да појадок исклучите вашиот плоча со Над Лесен Појадок Барови.Ќе го сакам вкусот и едноставни состојки.Но, она што навистина ќе го ценат е индивидуално спакувани, брз и лесен, уште од корист појадок бар или снек бар, во секое време од денот.Уживајте во различни вкусови - Ние нудиме вкусови, кои се сигурни да се молам на целото семејство.Изберете од Путер од Кикирики, Банана Орев, Ванила Matcha, или Јаболко, Цимет, или земи разновидни мислења и поттикнуваат вашите утра со чисти, едноставни и вкусни опции.Наутро се тешко.Појадокот би требало да биде.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста