• Новак
Kellss Над Вратата Кука Корисни Метални Куки Над Вратата Дома Чување Организација Куки Вратата Закачалка Облека Виси Рек Венец Кука Вратата Куки

Kellss Над Вратата Кука Корисни Метални Куки Над Вратата Дома Чување Организација Куки Вратата Закачалка Облека Виси Рек

Оценка на стоката:
DEN 504.00

Достапност
Производот е достапен

Виткање виси грб решетката има четири виси места и flips и надвор од патот кога не е во употреба.Ова ќе ви помогне да се зголеми просторот во вашиот дом.Ѕидот монтирани грб решетката е изградена на железо, против корозија и анти- ' рѓа, стилски и убавина, обезбедување на издржливост и долговечност.Грб организатор е лесно да се инсталира, нема потреба да стиска дупки во ѕидот за да ја завршите инсталацијата, без повреда на ѕидот, лесен и удобен.Не само што е дизајн на чисти и едноставни, но тоа е лесно да се закачи на ѕид или на врата.Мал и лесен, може да се закачи на ѕид, зад врата, да се зачува простор, лесен за употреба.Ние има повеќе од 20 години професионална оков за мебел искуство.Со одличен квалитет, прифатлива цена и добра услуга по продажбата, производ серија се заврши, вклучувајќи ги и сите видови на оков за мебел, изградба хардвер, итн.Брендот е многу популарна дома и во странство.Ние цврсто веруваме дека во начело на угледот прво, квалитетот на прво место.Ние ја отелотворуваат оваа мисија во нашата работа, во нашата екипа пристап за постигнување на целите, и во секој производи и услуги кои ги нудиме на нашите клиенти.Виткање виси грб решетката има четири виси места и flips и надвор од патот кога не е во употреба.Ова ќе ви помогне да се зголеми просторот во вашиот дом.Ѕидот монтирани грб решетката е изградена на железо, против корозија и анти- ' рѓа, стилски и убавина, обезбедување на издржливост и долговечност.Грб организатор е лесно да се инсталира, нема потреба да стиска дупки во ѕидот за да ја завршите инсталацијата, без повреда на ѕидот, лесен и удобен.Материјал : Metal Color : black Size : 25*15*2cm There ќе биде мала грешка од 1-2cm поради прирачник за мерење.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!Ако имате било какви прашања, ве молиме пратете е-маил до нас, ние ќе бидеме среќни да помогнеме.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста