• Новак
60% Жичен Игри Тастатура, RGB позадинско осветлување Ултра-Компактен Механички Тастатура, Сина Switch Компактен Водоотпорен 68 Копчињата на Тастатурата за Typist Лаптоп Mac К

60% Жичен Игри Тастатура, RGB позадинско осветлување Ултра-Компактен Механички Тастатура, Сина Switch Компактен Водоотпорен

Оценка на стоката:
DEN 1031.76

Достапност
Производот е достапен

USB Кабел Должина : 1.Тастатура Големина на : 310*100*40 мм/12. 1 * Прирачник За Корисникот.Мини големина на тастатурата може максимално да се користат вашата екстра биро простор, лесно да се носат или да користите секогаш кога или каде и да се, совршен за дома, на работа или во движење.Интерфејс Тип : Тип-C.Мултимедијални Кратенки : FN+0=F1-F10; FN+'-_'=F11; FN+'=+'=F12;FN+Q=Home Page; FN+W=Мојот Компјутер; FN+E=e-mail Кутија; FN+R=Музика; FN+Т=Калкулатор; FN+јас=Prtsc; FN+O=Scrlk; FN+P=Волумен+; FN+[{=Волумен-; FN+]}=Mute; FN+A=Претходната Песна; FN+S=Следната Песна; FN+D=Плеј/Пауза; FN+F=Стоп; FN+G=Внесете го игра на владата:A,S,D,W,↑,↓, ←,→ led светлото го вклучите; FN+K=Приклучоци; FN+L=Крај; FN+; : =Пауза,итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста