• Новак
Динамичен ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Пак Сигналот Индикатор Светлото За Nissan Клоци P15 Забелешка E12 Bluebird Lannia Sylphy (Пушеле Црна)

Динамичен ПРЕДВОДЕНА од Страна Огледало Пак Сигналот Индикатор Светлото За Nissan Клоци P15 Забелешка E12 Bluebird Lannia

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Одговара за Nissan Клоци P15 2016-2019;Одговара за Nissan Note E12 2017-2019 надградба на е-власт.Одговара за Nissan Bluebird Lannia Sylphy 2015-2017. Висок квалитет ПММА леќа и ABS пластика маска,водоотпорен и ултра издржливи.Светла Боја : Жолта.Вода да тече, се претвори сигнал LED светло внатре,на добро предупредување перформанси.Лесен за инсталација : Само треба да ги отстраните вашите оригинални светлина, а се директно поврзани на оригиналните приклучок.Исклучителен дизајн,уникатен изглед,добар декорација точка за вашиот автомобил, како и.Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел OE Број : LH : 26165-5 MB0 A RH : 26160-5 MB0 ACompatible со : (НЕ се купат ако вашиот модел не е соодветен или не се наведени подолу.) Одговара за Nissan Клоци P15 2016-2019 Одговара за Nissan Note E12 2017-2019 надградба на е-власт Одговара за Nissan Bluebird Lannia Sylphy 2015-2017. Овие не се ОЕМ производи, но совршен резервни замени.Инсталација совети : внимателно отстранете огледало стакло за да пристапите на шрафовите/клипови внатре; Ослободување нив и понатаму да ги тргнеме на ззп/капак, а потоа директно ја замени динамичен трепка LED лента assy Пакетот Вклучува : 2 ПАРЧИЊА Пак Сигнал Светла (Лево + Десно).Answer : ___________________________ Note : 1. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба. 2.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање. 3.Не Постојат Инструкции Се Вклучени Во Овој Комплет.* Професионалната инсталација е препорачливо.!Ве молиме да се чувствуваат слободни да го испрати е-мејл ако има било каков проблем, решение ќе биде понуден еднаш детали потврди.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста