• Новак
Непознат Обемот Outlast Minibrush, Долготрајни Нане, Сет од 2, 1-Пакет

Непознат Обемот Outlast Minibrush, Долготрајни Нане, Сет од 2, 1-Пакет

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Карактеристики висок квалитет на влакната, мулти-риџ јазик почиста и интерденталниот ги собереш за сите ваши орална нега потреби.Без вода е потребно.Патување-големина.Сет од 2. Да не се користи со паста за заби.Обемот Outlast Minibrush е единствена четка дека не бара вода, па можете да имате свеж здив секое време.Двоен тим на Обемот Outlast гел и invigorating влакната работат заедно за да се борат мирис предизвикува бактериисе чувствуваат сигурни со моќ да го освежат во секоја ситуација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста