• Новак
Luium Јасно Туш Завеса Лагер Тешки, 3D Cobblestone & Watercube Полу Транспарентни ЕВА Туш Лагер Водоотпорен за Туш Кабина, Бања, 72 x 72 инчен, 12 Куки (Clear-Камче, 72x72)

Luium Јасно Туш Завеса Лагер Тешки, 3D Cobblestone & Watercube Полу Транспарентни ЕВА Туш Лагер Водоотпорен за Туш Кабина,

Оценка на стоката:
DEN 383.76

Достапност
Производот е достапен

❤️【Домот и Атрактивни 3 D Дизајн】Многу модерен и елегантен дизајн на 3 D cobblestone тоа сигурно нема да куп нагоре.Направени од врвен Квалитет Материјал -EVAEVA е еден од најдобрите и најпознатите високо-одделение нови материјали.Нашата бања лагер се направи на ЕВА.Вода капки ќе се лизга надвор од туш завеса лесно.Заштитете го Вашиот Privacy Use како самостојна завеса или како лагер, тоа не е сосема јасно им овозможи доволно светлина се филтрира низ завесата да се види во или надвор.Лесно да се Install Installation беше брзо и лесно со 12 туш прстени, не се вклучуваат туш завеса род.Повеќе Детали : ♥Држи вода од јавните надвор♥Засилен grommet насловот нема да дозволиме на лагер солза лесно.♥Лесно се вклопува во секоја стандардна големина туш/када♥Лесно да се чисти и maintain Package Вклучуваат : 1 x туш завеса лагер(72 x 72 инчи)12 x туш прстени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста