• Новак
Мото e (2020) Случај, Motorola E (2020) Случај со HD Екран Заштитник,Giner Двоен Слој Тешки-Должност Воено-Одделение Оклоп Defender Заштитна Телефон Случај Капакот за полнење за Motorola ?

Мото e (2020) Случај, Motorola E (2020) Случај со HD Екран Заштитник,Giner Двоен Слој Тешки-Должност Воено-Одделение Оклоп

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Пакет inludes слободен МИЛЕНИЧЕ HD Екран Заштитник (Пластични), 【Двоен Слој Дизајн, Двојна Заштита】Giner Motorola Мото e (2020) случај во комбинација со TPU rubberized внатрешна случај и тешко PC надворешната школка маска, оваа Motorola Мото e (2020) случај да се обезбеди целосна заштита на вашиот телефон. 【Засилен Агол Заштита】Еластични TPU браник со воздух пролет технологија за шок апсорпција, ова Motorola Мото e (2020) случај обезбедува подобра шок-апсорбирање, анти-нула, и анти-отпечатоци од прсти заштита. 【Екран и Камера за Заштита】Екстра покрена усни обезбеди супер заштита од капки за очи, да ги задржи на екранот безбедно, Giner Motorola Мото e (2020) случај со покрена рабови за додаде екран и камера заштита. 【Повеќе Зафат, Помалку се Лизга】Мека TPU браник помага апсорбира шок во комбинација со анти-лизга фудбал шема заврши, ова Motorola Мото e (2020) случај се обезбеди подобра заштита на телефонот од удари и капки. 【Прецизни Cutouts, Тактилни Копчиња】Оваа Motorola Мото e (2020) случај со мека одговорно копчето покритие одговара мобилен телефон копчиња токму и беспрекорно, кои остануваат полни со тактилни повратни информации.Прецизни cutouts за брз пристап и ги зголеми усните за заштита на екран и камера со тенок профил.Важна Забелешка: Компатибилен со Motorola Мото e (2020) само , НЕ одговара за полнење за Motorola Мото E6 или други модели.Одлични Зафат : Ова Motorola Мото e (2020) случај со анти-лизга фудбал шема дизајн обезбедува одлични зафат, нула отпор, и нуди заштита против други секојдневно носат и солза.Издржливи : наменет за долгорочна употреба, не е лесно триење Motorola Мото e (2020) Случај за вас.Она што е во кутијата : еден Motorola Мото e (2020) Оклоп случај со HD Екран Заштитник.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста