• Новак
YUNHE Аквариум Дигитален Термометар Голем Екран Риба Резервоарот Термометри самолепливи LED Дисплеј Нема Неуредна Жици во Терариум Аквариум Вода Дигитален Термомета

YUNHE Аквариум Дигитален Термометар Голем Екран Риба Резервоарот Термометри самолепливи LED Дисплеј Нема Неуредна Жици

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Голем LED Дисплеј Аквариум Термометар : Големи задебелени букви број дисплеј за јасен екран обезбедува вие да го прочитате моменталната температура брзо и прецизно, без никаква слепа зона.06in Weight : Прибл.9℃, со точност да се ±0.Широка Примена : Погоден за различни вода видови како што се свежа вода, допрете вода, сол, вода, морска вода, може да се користи како терариум термометар за следење на живеење температура за рептили, како гуштер, желка.1℃Батеријата Модел : CR2032 Display Режим : LED Screen Package Вклучува : 1 Парче Аквариум Дигитален LED Дисплеј Thermometernote : 1.9℃, со точност да се ±0.9℃Точност : ±0.Лесно да се Постави : Ова само-adhensive риба резервоарот термометар е придвижуван од еден CR2032 копчето батеријата, вие само треба да се инсталира на батеријата, го урне филм и се држи надвор од вашите риби резервоарот.Аквариум Дигитален Термометар Голем Екран Риба Резервоарот Термометри самолепливи LED Дисплеј Нема Неуредна Жици во Терариум аквариум вода термометар digital Features : 100% сосема нов и висок quality Large LED Дисплеј Аквариум Термометар : Големи задебелени букви број дисплеј за јасен екран обезбедува вие да го прочитате моменталната температура брзо и прецизно, без никаква слепа зона.Издржливи : Поклопецот е направен од висок квалитет на АБС материјал, еко-пријателски, не-токсични и ordorless.16g Temperature Опсег : 0℃ - 99.не сонда или неуредна жици во вода се намали електронска компонента стареењето проблем.Спецификација : Материјал : ABSColor : Blue Size : Прибл.не сонда или неуредна жици во вода се намали електронска компонента стареењето проблем.Прецизно се Следи Температурата на Водата во целзиусови степени : Со прецизен сензор на температура на држи на површината на риба резервоарот под вода линија, овој дигитален аквариум термометар ќе се прикаже температура за риба резервоарот читање од 0℃ до 99.

Декларирани спецификации

Material:
ABS
Color:
Blue
Size:
Approx.5.3x2.7cm/2.08x1.06in
Weight:
Approx.16g
Temperature Range:
0℃ - 99.9℃
Accuracy:
±0.1℃
Battery Model:
CR2032
Display Mode:
LED Screen
Package Includes:
1 Piece Aquarium LED Digital Display Thermometer
note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Комплементите на стоката

Веста