• Новак
Многу Капи 28MM, 38MM, 48MM, 53MM, 55ММ, 100MM, 110MM, 120MM Snap На Елемент На Ззп Капаци Блузи, за 1, 2, 3, 5 и 6 Литри Вода, Фрижидер, ПЕТ, Шишиња - обезбедување на Вашето Шише Течење Доказ

Многу Капи 28MM, 38MM, 48MM, 53MM, 55ММ, 100MM, 110MM, 120MM Snap На Елемент На Ззп Капаци Блузи, за 1, 2, 3, 5 и 6 Литри

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

СПАКУВАНИ ВО USA - Овие се рака-спакувани во good ol' САД од страна на еден од За Вода персонал.Овие се болка за да мора да одат и да ја замени, па решивме да се спакуваат овие за нашите клиенти да се замени и резервни капи.О, и вие сте помагајќи вработат некој премногу.ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ - на Овие капи се гарантира течење доказ или вашите пари назад!Тие се направени за да се замени, резервни делови и дојде во рака, само кога ќе им треба.ТЕСНИ FIT - Овој елемент на капа е индустриски стандард капа за 3 и од 5 литри вода во шишиња.Постои тесна се вклопуваат и некои притисок да се отстрани капа е потребно.НАВОЈ НА ЗАВРТКА OFF - 400 ТЕМА Завртка капи се полесно да се справи со, espcially за оние кои имаат тешко време отворање и затворање на објекти.Можете да обезбеди тоа тесна, но, исто така, оставете малку лабава ако треба.НАПРАВИ НА БЕЗБЕДЕН ПЛАСТИКА - Безбедно да се користи, посебно направени за вода за пиење.Внатрешни работи куп обезбедува печат помеѓу шише & капа, убаво и сит.Замена на Резервни Snap На Елемент На Капи за 1, 2, 3, 4, 5 и 6 Литри Вода во Шишиња, Фрижидер, Шишиња и многу Повеќе! 28mm, 38mm, 48mm, 53mm, 55мм, 100mm, 110mm, 120mm СПАКУВАНИ ВО USA - Овие се рака-спакувани во good ol' САД од страна на еден од За Вода персонал.Овие се болка за да мора да одат и да ја замени, па решивме да се спакуваат овие за нашите клиенти да се замени и резервни капи.О, и вие сте помагајќи вработат некој премногу.ТЕЧЕЊЕ ДОКАЗ - на Овие капи се гарантира течење доказ или вашите пари назад!Тие се направени за да се замени, резервни делови и дојде во рака, само кога ќе им треба.НАПРАВИ НА БЕЗБЕДЕН ПЛАСТИКА - Безбедно да се користи, посебно направени за вода за пиење.Внатрешни работи куп обезбедува печат помеѓу шише & капа, убаво и snug Dew капаците се направени од силикон се допаѓа, безбедна храна-одделение материјали.Бела завртка капи се направени со 400 тема безбедно пластика.Толку многу видови за да изберете од, кој е вистинскиот?Сето тоа започнува со колку големо отварање, или устата, на шише за вода ќе се користи.Вие мора прво да се измери отворање.Потоа, откако ќе го мери сега можете да кликнете на точната големина и боја опции, ако се достапни.Ние го носат 5 пакети од 28mm, 38mm, 48mm, 53mm, 55мм, 100mm, 110mm, 120mm кои се направени за 1, 2, 3, 4, 5 и 6 Литри Вода во Шишиња, Фрижидер Шишиња.Овие се големи за да имаат корисна во случај да се изгуби нив, кои секогаш се случува!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста