• Новак
Larry24 18- 21 Екстра Длабок Џеб Опремени Лист за Високо Душек - Хотел Луксузни Свилен Мека Двојно Бранеа Микрофибер Листови, Навремено Слободни чаршаф, Кралицата - Сребр?

Larry24 18- 21 Екстра Длабок Џеб Опремени Лист за Високо Душек - Хотел Луксузни Свилен Мека Двојно Бранеа Микрофибер Листови,

Оценка на стоката:
DEN 599.76

Достапност
Производот е достапен

5-ЅВЕЗДА ЕЛИТА ЛУКСУЗНИ : да се Создаде спалната соба на вашите соништа со нашата прекрасен избор на различни бои во модерен, елегантен дизајн!Убава, софистицирани и buttery-мазна, Larry24 ќе ви обезбеди со неодолива удобност, одмор и релаксација.Хотел-стил луксуз, раскошна мекост и класичен стил достоен на член на кралското семејство се во рамките на вашиот дофат!.ЕКСТРА ДЛАБОК ЏЕБ ОПРЕМЕНИ ЛИСТОВИ : Уживајте во вашиот совршен, екстра длабок џеб опремени листови, за совршено фитинг постелнина.Нашиот длабок џеб опремени лист е еластична целиот лист, како и четири дополнителни еластична ремени, еден во секој агол.Ова осигурува построги, посигурни одговара дека нема да се прошетаат до или да се движите наоколу во средината на ноќта.Одговара на душеци до 21" висока.КРАЛИЦАТА ГОЛЕМИНА : Кралицата големина опремени лист мерки 60 инчи x 80 инчи.Исто така достапни во Близнак, Близнак XL, Целосна, Кралицата, Кралот и Калифорнија Кралот големини.ЛЕСНО CARE & ЧИСТЕЊЕ : Машина мие со ладна вода и ја собори сува на ниско ниво.Исчезнат, дамка, се смалуваат и навремено отпорни.Нашите листови се навремено слободни без пеглање е потребно.Отпорни на pilling и snagging, нашите листови се пет-пријателски, трајни и направена да трае!. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Larry24 е горда да ви претстави со нашата не-стрингови-спроведен, за 100% money-back гаранција за квалитет.Ние се однесуваме кон нашите корисници, како и важни личности, обезбедување на вас со топ-ниво услуги на клиентите.Продавница како ѕвезда и лекување на себе си на оваа луксузна постелнина сет.Ние ќе се грижи за остатокот!.Големина : Кралицата | Боја : Сребро Светло Сива.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста