• Новак
Роџер & Gallet | Страна Крем за Жените | Роуз 1 Мл.

Роџер & Gallet | Страна Крем за Жените | Роуз 1 Мл.

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

РАКА ЛОСИОН : Погоден за сите типови на кожа, вклучувајќи најчувствителните нашата длабока навлажнувачки крем чува вашите раце хранети во текот на вашиот ден.РАКА КРЕМ : Нашата страна лосион за суви раце е збогатен со масла и шеј путер да помогне да се спречи flakiness од страна на смирување и омекнување на вашата кожа.РАКА КРЕМ : Не мрсна текстура овозможува нашата рака и ноктите крем лосион за сува кожа, за да се апсорбира брзо да се обезбеди трајна хидратација.РАКА ЛОСИОН за ПАТУВАЊЕ ГОЛЕМИНА : Чувајте ги вашите кутикулите опуштено и на вашите нокти заштитени со нашите 1 Мл.рака крем за сува раце патување големина лосион.НАВЛАЖНУВАЧКИ ЛОСИОН : Сите тело за нега на кожата производи се допаѓа нашата страна лосион за жените се произведени во Франција.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста