• Новак
TOMS Мажите Класици

TOMS Мажите Класици

Оценка на стоката:
DEN 598.80

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Со секој пар на чевли да ги купите, TOMS® ќе даде нов пар на чевли за детето потреба.Еден за Еден®.На TOMS® Alpargata лизга-на чевли е класичен стил со лесно ќе го надополни вашиот секојдневен изглед.Горниот направени од различни од производство на текстил.Материјалот е наведено во боја име.Стилови со вегетаријанци-friendly изградба имаат (Вегетаријанска) изјави веднаш до нивната боја име.Светло Сива Elmo Печатени Платно боја е дел од Сусам Улица® X TOMS Колекција.Дише платнена обвивка.Мека, еластична гума за џвакање "V" во vamp за лесно и исклучување.Отстранлив моделирани текстилни insole со мирис за борба против twill лагер за новак нога на животната средина.Издржливи гумени outsole обезбедува одлични влечење.Увезени.Мерења : Тежина : 4 oz Product мерења беа направени со користење на големината 9, ширина Б - Медиум.Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.Тежина на обувки е врз основа на еден објект, а не еден пар.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста