• Новак
Etopar Автомобил Засилувач Инсталации за Полнење Аудио Subwoofer AMP РКА Моќ Кабел AGU ОСИГУРАЧ 14 Мерач GA AWG Жица Инсталирате Конектор Носителот Автомобилската Ван

Etopar Автомобил Засилувач Инсталации за Полнење Аудио Subwoofer AMP РКА Моќ Кабел AGU ОСИГУРАЧ 14 Мерач GA AWG Жица Инсталирате

Оценка на стоката:
DEN 314.16

Достапност
Производот е достапен

Со спојување на држачот за заштита на аудио системот од штета од преголемиот струја.Направени од високо густина однесување, обезбедува подобар заштитен ефекти и анти-мешање ефекти, дава помалку звук дисипација и повеќе живописни глас ефект.Супериорен ПВЦ кабел јакна може да биде анти-носат, постабилна и издржливи.Со максимална моќност оценка на 1500 w, овој комплет е сигурен за да го завршите вашето возило, систем за звук.Вклучувајќи : 1 X 4.5-4.8 м црвено моќност засилувач моќ линија, 1 X 4.5 м сина чист бакар аудио линија, 1 X 4.5-4.8 м сина контрола на линија, 1 X 0.52 м црвено заштитно јаже, 1 X осигурач, 1 торба на мали додатоци. 1.Погоден за на кола на автомобил со моќност засилувач или во автомобил woofer и други дигитални говорникот 2.Овој комплет е сигурен за да го завршите вашето возило, систем за звук Пакет се Вклучуваат : 1 x Автомобил Моќност Засилувач Кабел Одговараат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста