• Новак
porfeet Детска Четка за заби Длабоко Чистење Цртан филм Дизајн Висока Еластичност Ефективни Длабоко Чистење Орален Заби Четка за Деца Години

porfeet Детска Четка за заби Длабоко Чистење Цртан филм Дизајн Висока Еластичност Ефективни Длабоко Чистење Орален Заби

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Со тоа што со силиконски материјал, оваа четка за заби е мек и удобен за употреба.Таа е погодна за деца од 2-6 години и 6-12 години.Оваа четка за заби има 2 различни големини за да одговараат за различни возрасти на децата да го користат.Не постои сомнеж дека тоа е 4 бои со цртан филм форма кои ќе бидат повеќе креативни и слатки за децата да го користат, и ергономија се справи со се направи да може да го држат цврсто, без капе надвор од рацете, кои се против пролизгување.За користење на оваа мека нежна четка косата која ќе длабоко во вашите заби растера за чистење на прашина и нечистотија со 360 степени целосно покритие, и да ги заштитите вашите непца од крварење и одржување на вашите усни во здрава состојба, тоа ќе биде повеќе удобен и ефективен начин.Опис : За користење на оваа мека нежна четка косата која ќе длабоко во вашите заби растера за чистење на прашина и нечистотија со 360 степени целосно покритие, и да ги заштитите вашите непца од крварење и одржување на вашите усни во здрава состојба, тоа ќе биде повеќе удобен и ефективен начин.Не постои сомнеж дека тоа е 4 бои со цртан филм форма кои ќе бидат повеќе креативни и слатки за децата да го користат, и ергономија се справи со се направи да може да го држат цврсто, без капе надвор од раце што е anti-slip.By одлуки со силиконски материјал, оваа четка за заби е мек и удобен за употреба.Оваа четка за заби има 2 различни големини за да одговараат за различни возрасти на децата да го користат.Таа е погодна за деца од 2-6 години и 6-12 години.Точка Име : Деца Toothbrush Material : Silicone Features : U-Облик, Ергономија, Cartoon Colors : Жолта, Розова, Зелена, Blue Size Детали : 2-6 Години : Ширина : 4.5 cm/1.77" (Прибл.)Висина : 3cm/1.18" (Прибл.)Вкупна Висина : 9.3 cm/3.66" (Прибл.)6-12 Години : Ширина : 5cm/1.97" (Прибл.)Висина : 3.3 cm/1.3" (Прибл.)Вкупна Висина : 9.5 cm/3.74" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Детска Четка за заби.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста