• Новак
ZaKura Француски Притиснете Кафематот, Чај Создателот, Од Не ' Рѓосувачки Челик Филтер, 12 Унца/0.35 Литар, Бакар

ZaKura Француски Притиснете Кафематот, Чај Создателот, Од Не ' Рѓосувачки Челик Филтер, 12 Унца/0.35 Литар, Бакар

Оценка на стоката:
DEN 1548.00

Достапност
Производот е достапен

ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ : Направена од ултра-фини 304 од не ' рѓосувачки челик филтер екран и издржливи отпорни на топлина borosilicate стакло.Три Ниво на филтрација систем навистина помага да се намали износот на другите основи во вашето кафе.Сите материјали се безбедна храна одделение и 100% BPA free.ПОВЕЌЕ намени : Нашата Za Kura француски притиснете не само што може да се направи кафе, но, исто така, направи свеж чај, топло чоколадо, frothed млеко, Сок и повеќе.Малата големина е совршена за правење еден служи кафе и лесно да се носат.Без разлика дали на патувањето, оди кампување или на работа, тоа е навистина доаѓа во рака.ЕЛЕГАНТЕН И СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Единствен, еден-парче хром линија рамка и светли бронза изглед.Нашите Za Kura француски притиснете дизајнирани според ергономија така што обезбеди убава линии и удобно рака чувство.Елегантен дизајн линии и стилски стил, покажува ефектот на супериорен.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ : извадете го капакот и филтер, додадете груб терен кафе, истурете топла вода, само се чека за 4 минути и потоа притиснете го клипот надолу полека се, можете лесно ќе се направи добар чисти кафе.Филтер екран е погодно да се размонтираат, лесен за употреба и чиста.ГРИЖЕТЕ се-СЛОБОДЕН НАБАВКА : Ние нудиме 30 дена бесплатен враќање и замена на една година производот гаранција.Колку што сте го купиле производот Za Kura, во годината имаат проблеми со квалитетот, ние дефинитивно ќе обезбеди бесплатен замена или целосно враќање на средствата.Живот за поддршка на корисниците на нашите корисници.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста