• Новак
KAPUCI Делукс Елегантни Биометриски Отпечаток на Екранот на Допир, Безбедно, Авто-Отворање на Сеф со Дигитални Виртуелна Password, Security Челик Дом Безбедно , Погоден Канцел

KAPUCI Делукс Елегантни Биометриски Отпечаток на Екранот на Допир, Безбедно, Авто-Отворање на Сеф со Дигитални Виртуелна

Оценка на стоката:
DEN 4055.76

Достапност
Производот е достапен

Здрав т се признаваат или батеријата е мртов),.можете да ги користите за итни случаи за да ја отворите безбедно.На здрав материјал може да ги обезбеди основните безбедносни својства на сеф, и автоматското отворање на вратата технологија овозможува пристап до објектите.Со златниот сооднос, чиста рамен дом дизајн е полесно да се интегрираат со околните сцени.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста