• Новак
Пенење Плочка & Туш Чистење, Подготвени за употреба вар & сапун ѓубриња смена - 4 Литри

Пенење Плочка & Туш Чистење, Подготвени за употреба вар & сапун ѓубриња смена - 4 Литри

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Посебни средства за чистење агенти генерираат дебел, се припивам пена.Пријатно миризливи, подготвени за употреба почиста не бара чистење.Ефикасно ги отстранува сапун ѓубриња, вар депозити и минерални дамките од плочка, пластика, fiberglass, порцелан и инјекциска смеса.Подготвени за употреба вар & сапун ѓубриња смена Ова не абразивни почиста е формулиран за да се отстрани тешки минерални депозити, дамките и сапун ѓубриња од кади, плочки и бања тела.Тоа се вклопува заедно лесна киселина средства за чистење со мокрење и продорен агенти и чисти со тешки, густа пена што овозможува подолго времето на контакт со бања површини.Тоа чисти без штетни гасови и е идеален за употреба на вертикална и тешко да се постигне површини.Употреба на : Кади Плочка Бања тела Fiberglass Порцелански инјекциска смеса ** не се користи на мермер, обоени инјекциска смеса или полиран алуминиум површини.Ефикасен Против : Минерали Тешко вода депозити Сапун ѓубриња Железо дамки.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста