• Новак
WaterSep ДИН 965 05RES12 S6 Researcher12 Зелена Линија за еднократна Употреба Шупливи Влакна Кертриџ, 0.65 µm Големината на Порите, 0.5 mm ID, 33.4 мм Дијаметар, 311.2 mm Должина, Polyethersulfon/Polysulfone/

WaterSep ДИН 965 05RES12 S6 Researcher12 Зелена Линија за еднократна Употреба Шупливи Влакна Кертриџ, 0.65 µm Големината

Оценка на стоката:
DEN 15015.84

Достапност
Производот е достапен

Појаснување на клеточна култура и ферментација суспензии во основното обновување на апликации.Мобилен жетвата, одлични резултати се постигнати со двете целата ќелија e.coli и д.coli lysates, како и други микробиолошка процес струи.Концентрација и прочистување на вакцини. 0.4-2 L примерок јачина на звук. 0.5 Ft sq мембрана област.Истражувачот Зелена шупливи влакна мембрана производи ги вклучува нашите најнови глицерин слободни ниска extractable модифицирани polyethersulfon мембрана технологија.Сите Зелена Линија производи се гама irradiated и подготвен да го користите без никакви досадни пред-плакнење.Зелената Линија шупливи влакна производи од Water Sep се вистински plug-and-play во своите најдобри.Connect-Use-Отфрлите!На extractable ниво за Истражувачот Зелена Линија е околу 80x помалку од една глицерин условени мембрана.По еден брз бафер кондиционирање на HF кертриџ е подготвен за употреба.Истражувачот Зелена шупливи влакна касети се позиционира помеѓу лабораторија скала Explorer Зелена и целосна пилот скала Истражувач Зелена касети.Мембраната површина од 444 cm2 за Researcher12 Зелена и до 1,715 cm2 за Researcher41 Зелена и се совршен избор за скала нагоре/намалите студии и preparative biopharmaceutical работа со примерок тома помеѓу 400 ml до 8000 ml.Истражувачот Зелена касети се достапни со молекуларна тежина cut-off од 3 K да 750 К и 0.1 µm, на 0,2 µm и 0.45 µm и со иста патека должина, како и сите други Water Sep HF касети што го прави скала нагоре/намалите точно и предвидливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста