• Новак
SE си поигруваше со Чекан - 8325CH

SE си поигруваше со Чекан - 8325CH

Оценка на стоката:
DEN 479.76

Достапност
Производот е достапен

Вкупна должина : 10".Глава димензии : 2-1/2" x 1".Мазно лице за изедначување или фалсификување на метал.Заоблени лице за peening и возбудлив.Рамни страни на рачка за ергономски зафат.На СЕБЕ си поигруваше со Чекан карактеристики мазна лице за изедначување или фалсификување на метал, заокружен лице за peening и возбудлив, и рамни страни на рачка за ергономски зафат—суштинска алатка за занаетчии, jewelers, machinists, metalsmiths, итн.Главата е 2-1/2" долг и дијаметар од 1".Таму е мазна, рамна лице од една страна и заокружен лице на другата страна.Ова чекан има дрвена рачка.SE е посветена на обезбедување на клиентите со најдобар извор за вредност е можно.Ќе уживате на квалитетот, функција и корисноста на нашите SE си поигруваше со Чекан има да понуди.ПИС Права : Improtant : се Избегне добивањето на фалсификувани предмети.Вистински SE производи дојде со нашите SE логото на пакувањето.SE е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.На Sona си поигруваше со Чекан е лесен алатка која ќе го направи одличен прилог на вашето алатка во собата.Овој производ доаѓа со две различни лица да се прави тоа информиран алатка за пополнување на разни метални работните задачи.Си поигруваше со чекан карактеристики мазна лице, заокружен лик, и рамни страни за дршката, правејќи го овој совршен чекан за секој кој работи со повеќе површини.Непречено лицето на си поигруваше со чекан е совршен за изедначување или фалсификување.Круг лицето на си поигруваше со чекан е одличен за оние помеки материјали кои треба peening или возбудлив.Станот страни на дршката се создаде удобно грчевито држејќи се за искуство, што им овозможува да работат без сеча притисок на вашата страна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста