• Новак
W-КРАЛОТ 60W Гласно Bluetooth Звучници, IPX6 Водоотпорен Отворен Bluetooth Звучник со 8000mAh Моќ Банка, Длабок Бас Преносни Говорникот Поддршка 24 ЧАСА Изведба, 5.0 Bluetooth, EQ, ПОМОШЕН, Т

W-КРАЛОТ 60W Гласно Bluetooth Звучници, IPX6 Водоотпорен Отворен Bluetooth Звучник со 8000mAh Моќ Банка, Длабок Бас Преносни

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

60 W Lossless Музика & Цвета Бас - Подобрен со DSP технологијата, ЧЕТИРИ возачи и ДВАЈЦА пасивни бас радијатори, нашите 60w bluetooth звучник верно ги репродуцира сите детали и карактеристики на песната и обезбедува супер висока стерео звук со цвета бас, тесни mids и кристално јасна издигнувања.И 60w bluetooth звучник усвојува мулти-насочен звук ќе ви миеше во вашата музика, во затворени простории или на отворено.Како Моќ Банка & 24 ЧАСА-Изведба - изградена-во 8000m Ah батерија обезбедува до 24 часа изведба на најниската јачина на звук.И преносни bluetooth звучници може да биде како моќ банка за полнење на Телефонот, i Pad, таблет, акција камери, mp3 плеер или било кој друг USB-погонски уред.Ве молиме користете 5 V 2.0 ЕДЕН адаптер (не е вклучен), за полнење на вашиот пренослив bluetooth звучник. 120 W Стерео & Bluetooth 5.0 - Пар 2 гласно bluetooth звучници заедно за да се добие 120 W моќен стерео звук!Со Bluetooth 5.0 , гласно bluetooth слушалката веднаш поврзувајте било каков Bluetooth уред поддржува во помалку од 1 секунда до 100 метри подалеку од вашиот уред.Претвори музика нагоре, W-кралот гласно bluetooth звучник ритам со вас.Водоотпорен Дизајн и Hands-Free Повикувајќи - Со IPX6 водоотпорен дизајн, и прилагодливи монтажни рака , отворено говорникот може да ве придружува на отворено авантури, кампување, излети, планинарење, или само уживате во летно време во базен или на плажа.Вградениот микрофон на надворешен звучник, исто така, обезбедува hands-free јавувате.Еквилајзер & ТФ-Картичка Слот - На бас bluetooth слушалката е вграден во еквилајзер (затворен и отворен режим).Го прилагодите вашиот аудио сигнал, се најде вистинскиот баланс, и да уживате во длабок бас, јасно mids, и свежи treble.На бас bluetooth звучник вклучува 3.5 mm аудио приклучоци и ТФ-Картичка.Зошто можете да изберете W-КРАЛОТ Бас Говорник : Две големи subwoofers (4 инчи) и две високотонци (1.28 инчи) и две пасивни радијатори верно ги репродуцира сите детали и карактеристики на песната и цвета бас. Излезна Моќност 60 W се Создаде Супер Висока Стерео Звук 8000m Ah Вграден Во Сила Банка, 24-Час Изведба Bluetooth 5.0, 100ft Bluetooth Спектар IPX6 Водоотпорен & Солиден и Duable ТФ-Картичка Репродукција & Вграден Микрофон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста