• Новак
X-DREE M4 x 150mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Род Бар Studs Сребрен Тон 5 Компјутери(M4 x 150 mm 304 Acero inoxidable Barra де varillas completamente roscadas Tachuelas plateadas 5 pzas

X-DREE M4 x 150mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Целосно Навој Род Бар Studs Сребрен Тон 5 Компјутери(M4 x 150 mm 304 Acero

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Име На Производ : Навој Род; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Тежина : 56g; Пакет Содржина : 5 x Навој Род.Главната Боја : Сребро На Ѕвонење.Тема Големина : M4 x 150mm/0.16" x 6" (D*L)(Tamaño rosca de : M4 x 150 mm / 0.16' 'x 6' '(D * L).Тема на Теренот : 0.7 мм(Пасо де rosca : 0.7 мм.M4 x 150mm 304 од не 'Рѓосувачки Челик Целосно Навој Род Бар Studs Сребрен Тон 5 Pcs Made на 304 нерѓосувачки челик материјал, што значи овие се целосно навој прачки ќе не' рѓа не е важно колку години ќе ги користите за.Целосно навој прачки тема по целата негова должина.Навој прачки и studs се сврзувачки елементи кои завртка во навој ореви или прислушувани дупки, што собранието на компоненти.Опис на Spanish M4 x 150 mm 304 Acero inoxidable Barra де varillas completamente roscadas Tachuelas plateadas 5 pzas Nombre del producto : Varilla roscada; Материјал : Acero inoxidable 304 Peso : 56 g; Contenido del paquete : 5 x varilla roscada Color директорот : Tono plateado Tamaño rosca de : M4 x 150 mm / 0.16' 'x 6' '(D * L)Пасо де rosca : 0.7 мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста