• Новак
Hershey е Минијатури ноќта на Вештерките Асортиман - Различни Пакување на Млеко и Темно Чоколадо Барови (Hershey е, Krackel, и Г-дин Goodbar) - Поединечно Завиткани. (2 Фунти)

Hershey е Минијатури ноќта на Вештерките Асортиман - Различни Пакување на Млеко и Темно Чоколадо Барови (Hershey е, Krackel,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

✅ HERSHEY Е МИНИЈАТУРИ : Hershey е прави Америка омилените чоколадни бонбони, од мазна млеко да decadent темно чоколадо барови и пошироко.Постојат толку многу вкусни вкусови, тоа е речиси невозможно да се избере омилена.Со Hershey е минијатури чоколадо бар, вие не треба да се прават било тешко избори, бидејќи можете да уживате во сите нив!. ✅ ИЗБРАНИ ПАКЕТ : чоколадо бонбони различни пакет вклучува Hershey е млечно чоколадо барови, Hershey Специјални Темно Благо слатко чоколадо барови, Krackel хрупкави ориз чоколадо барови, и Г-дин Goodbar млечно чоколадо и кикирики барови. ✅ СОВРШЕН ЗА СИТЕ ВОЗРАСТИ : Бонбони различни пакет забава-големина обезбеди сите омилени Hershey чоколадо барови вкусови со избрани чоколадни бонбони барови забава-големина третира.Овие бонбони барови разни миксови се одличен начин да се акции до вашиот дом или канцеларија провизии. ✅ ГОЛЕМА СПОДЕЛУВАЊЕ : Бонбони барови различни пак се одлични за споделување во бонбони чинии, ручеци, Божиќ партии, ноќта на Вештерките трик-или-лекување, или забавни, исто така вкусни да уживате во себе. ✅ СИТЕ ПРИЛИКИ : Ова избрани чоколадни бонбони различни пак го прави идеален Божиќ подарок поставува за било бонбони љубовник; создавање на една mouthwatering искуство.Чоколадото избрани бонбони различни пак исто така е совршен за Партиите, Бебето тушеви, Божиќ, ноќта на Вештерките ден, birthday (Роденден), Hanukkah, Свети Патрик Ден, на Работа, на Училиште Партии, и нов дом подароци.Големина : 2 Фунти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста