• Новак
YYZWNC Магнетна Врата Застанува Бакар Вратата Затка Ѕид-Монтирани за Домашна Кујна, Спална соба оков за Мебел (Боја : A)

YYZWNC Магнетна Врата Застанува Бакар Вратата Затка Ѕид-Монтирани за Домашна Кујна, Спална соба оков за Мебел (Боја : A)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Инсталација форма : ѕид-монтирани.Вратата тапа се притисне и фрлија од избраниот месинг, со тркалезната и мазна на допир.Вратите оригиналната боја и текстура на бакар, погоден за сите видови на домашна декорација.На задебелена база и дебели материјали можат ефикасно да се спротивстави на влијание, што го прави постабилна и издржливи.Магнетот има големо вшмукување сила, која не се плаши од силен ветер, и ја штити дома декорација безбедно и stably.Инсталација форма : ѕид-mounted The вратата тапа се притисне и фрлија од избраниот месинг, со тркалезната и мазна на допир.Вратите оригиналната боја и текстура на бакар, погоден за сите видови на домашна декорација.На задебелена база и дебели материјали можат ефикасно да се спротивстави на влијание, што го прави постабилна и издржливи.Магнетот има големо вшмукување сила, која не се плаши од силен ветер, и ја штити дома декорација безбедно и stably.Име на производ : вратата stopper Commodity материјал : copper Main карактеристики : убава, стилски, durable Screw материјал : железо galvanized Base големина : 56mm Door вшмукување висина : 111mm Tip големина : 32×22mm Weight : 0.269 kg Package се Вклучени : 1 x Вратата Stopper Note : 1. Се должи на разликите помеѓу следи ја прикажува вистинската боја може да се разликува малку од сликата.2.Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 1-2cm различни,вашиот вид разбирање ќе биде многу ценета.Главна цел : да се поправи на лист вратата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста