• Новак
Vadilal Брзо Се Третираат Пченичен Khari (Пченица Издувам Тесто)

Vadilal Брзо Се Третираат Пченичен Khari (Пченица Издувам Тесто)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Хрупкави и Вкусен Погоден со Чај, Кафе или Млеко.Гурманските третира дека се одрази на вашиот вкус Нула tans масти, без јајца, без конзерванси и без вештачки вкусови.На подуени, ронлив и хрупкави премиум Достапен во пакување од 2 кутија.Совршен Чај време на ужина.Добро Подготвени Умирам Тесто со целата Пченично Брашно,.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста