• Новак
Panasonic TXN/A1MGUUS Одбор

Panasonic TXN/A1MGUUS Одбор

Оценка на стоката:
DEN 993.60

Достапност
Производот е достапен

Panasonic ТЦ-P50 G20. Panasonic TXN/A1 MGUUS (TNPH0834 AE) Одборот за ТЦ-P50 G20 Одбор Број : TNPH0834 AE Дел Број : TXN/A1 MGUUS Дел Тип : Одбор / Главниот Единица / Главниот Одбор / VGA Влез / HDMI Влез / A/V Одбор / Сигнал Одбор / Тјунер Одбор / USB Влез / Дигитален Аудио Излез / Ethernet Влез / Keyboard Controller Дел Тип : Главниот Одбор Важно : TNPH0834 AE.Суфиксот чип за овој одбор е AE.Познати Модели : Panasonic ТЦ-P50 G20 Белешки : Shop Jimmy препорачува нарачување по дел број, секогаш кога тоа е можно.Често пати постојат ТВ моделите кои користат повеќе од еден сет на делови и/или панели.Производителот Дел Број 1 : Panasonic TXN/A1 MGUUS.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста