• Новак
Прилагодливи Turnbuckles/Camber Линк за 1/10 Arrma Senton/Гранит/Vortek 3S MEGA550 4X4,ARRCat Надградби Делови Алуминиум Вратоврска Прачки & Turnbuckles Пети Врски Поставите Хопс До,го Замени AR330446 A

Прилагодливи Turnbuckles/Camber Линк за 1/10 Arrma Senton/Гранит/Vortek 3S MEGA550 4X4,ARRCat Надградби Делови Алуминиум

Оценка на стоката:
DEN 2059.20

Достапност
Производот е достапен

????【Компатибилен Со】 : 1-10 Arrma Senton 4 X4 / 1-10 Arrma Гранит 4 X4/ 1-10 Arrma Vortek 4 X4. Го замени Делови #AR330446 AR330515. ????【Пакет Листа】 : Алуминиум Turnbuckles/Camber Врска со Прачка Завршува Поставува вклучува : 4 x Долга Суспензија Линк (должина од 68 до 80mm,(центар до центар); 2 x Краток Прекин на Врската (прибл.должина од 54 до 67mm,(центар до центар). 12 x Завртки 18 x Заклучување Орев. ????【Прилагодливи Функција и Лесно да се Инсталира】 : должината на Линкот Прачки се прилагодливи,може да се прилагоди нив според соодветна должина на 1/10 Arrma рк автомобил.Тоа доаѓа со завртки ,тоа е лесно да се инсталира и во голема мера се реши расклатување проблем!. ????【Долго-траен Перформанси】 : На РК Надградби Делови се Направени на Квалитет на Алуминиум,и ЦПУ машински за прецизност.Различно Обоени Елоксирани.На рк автомобил надградби делови високо зголеми силата и прецизност.Одлично за надградба на Arrma 1/10 Гранит 4 X4. ????【Она што Ќе Добиете за】Ако не сте 100% целосно задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да побарате враќање на пари или размена!Вашето Задоволство е Нашиот Главен Приоритет.Боја : Сина.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста