• Новак
Rotot Archway Птица Внесувач, Метал Perches со 2.75 Фунти Семе Капацитет на - Природата Пријателски (Зелен)

Rotot Archway Птица Внесувач, Метал Perches со 2.75 Фунти Семе Капацитет на - Природата Пријателски (Зелен)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Го разубавува вашиот градината за да се привлечат повеќе птици : Со дизајн концепт на црквата зграда, Rotot птица фидер носи шарм и едноставност на вашиот двор, правење на вашиот отворен простор на hangout за различни видови птици.Лесно да се пополни и чиста : Лесно да се пополни и чиста : Топ страна на прозорецот дизајн го прави птица фидер refilling лесно.Lockup дизајн може да се спречи птица семе од расипување околу насекаде.Не се потребни алатки : штом тој ќе пристигне на вашиот тремот, rotot птица фидер доаѓа подготвен за употреба.И може да се види нашата рака-направена внимание на детали и квалитет на изработка преку Rotot птица фидер.Дизајн за заштита на птици:2 порти со perches accommodates повеќе птици да јадат во исто време.Идеален подарок за љубителите на Природата : птици' пеење ги смирува смисла и релаксира на ум, особено за љубителите на природата, птица ентузијасти.Rotot птица фидер ќе се пополни вашата градина со birdsong и живот во текот на целиот ден.Име на производ : Rotot Archway Птица Фидер Боја : Жолта Материјали : челик Димензија : 6.8"*4.4"*14.2" Храна Капацитет : 2.75 кг Пакет Тежина : 1.96 lbs.Пакет Содржина : Птица Фидер×1 Крај : боени Купи Сега!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста