• Новак
Vivianly Жените Плоштадот пети Сандали Strappy Потпетици На Партијата Чевли

Vivianly Жените Плоштадот пети Сандали Strappy Потпетици На Партијата Чевли

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Класичен плоштад-пети сандали со не се лизга гумени единствена осигура дека секој чекор е безбедно и лесно да се движите.Stiletto пета висина : околу 3.34 инчи.Најдобар висина покажува совршена фигура.Секси рака сандали со arched поддршка направете го тоа лесно за вас да одиме.Можете да ги заврши совршена декорација за било облека.На лизга на Маски има појас на предната нога, која е едноставна и светла, и лесно да се стави на и полетување.Оваа секси високо-револвер сандала може да се користи без разлика дали сте во клуб партија, кои датираат, или подршка за посебни прилики!.Плоштад отворен потскокнуваше е популарен тренд, тоа не донесе притисок додека да тргнете на прсти.Направи било лесно облека изгледаат веднаш стилски со овие удобно сандали.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста