• Новак
Складирање Теорија | Моќ Костур | Ultimate Штекер Полица | Лесна Инсталација, Без Дополнителен Хардвер Потребни | Држи До 10 кг | Сива Боја | 2 Пакет

Складирање Теорија | Моќ Костур | Ultimate Штекер Полица | Лесна Инсталација, Без Дополнителен Хардвер Потребни | Држи

Оценка на стоката:
DEN 357.60

Достапност
Производот е достапен

Се Зголеми Просторот.Совршен за заштеда на простор во секоја соба, Моќ Костур ви овозможува да креирате дополнителна полица во секунди со користење на вашите постоечки штекер капак.Држете предмети до 10 кг за четки за заби, електронски уреди и паметни јазик, како што се Google Насловна & Ехо.Лесно да се Инсталира.Лесно се трансформира преполни простори во три лесни чекори без гужва.Едноставно се отстрани лицето плоча, заменете ги со постоечките лице плоча и навртки (вклучена во пакетот), и започнете со користење на вашиот нов полица!.Кабелот За Управување.Се избегне несакани виси кабли со одржување нив убаво подвиткано далеку, избегнување грда виси кабли.Моќ Костур на дизајнот вклучува дискретна отворање за кабли да патуваат низ, дозволувајќи им на вашите омилени уреди за полнење да се појави или да останат поврзани на сите времиња.Разновиден.Направен да работи на два начини, оваа полица може да се монтира вертикално за врвот полица, или наопаку за дното полица, што го прави врвно решение за кратко кабли или со користење на слободен простор да се вклопуваат во било која локација.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.Складирање Теорија со гордост го дизајнира и произведува сите производи во САД од нашиот објект во Cedar Rapids, ВС.Ние веруваме зафатен домаќинства заслужуваат едноставност во функционални производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста