• Новак
HDMI Surge Protector за ESD/Енергија/Осветлување Пренапонска Заштита, BolAAzuL Преносни HDMI 1.4 ESD Заштитник Поддржува HDCP Full HD 1080P

HDMI Surge Protector за ESD/Енергија/Осветлување Пренапонска Заштита, BolAAzuL Преносни HDMI 1.4 ESD Заштитник Поддржува

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Употреба】Овој HDMI Surge Protector се користи за заштита на HDMI уреди против Електростатско празнење/Кабелот за Празнење Настани/Молња.Тоа е активно за сите ТМД/DDC/HPD и ЦИК канали и ќе дејствува како конечна одбрана за ESD и молња пренапони. 【Висок Квалитет】Со цврст, подвижен дизајн и високо-квалитетни материјали, овој HDMI Surge Protector има долг животен век. 【Лесен за Употреба】Инсталира во минути; Plug and play (репродуцирај); Не Треба Адаптер. 【Верзија】Поддржува HDMI 1.4 со 3 D,4 Kx2 K,HEAC и HDCP. 【Технички】Olid-држава силициум-лавина технологија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста