• Новак
Baoblaze 2X Ткиво Кутија Правоаголен Плоштад Домаќинство Канцеларија Ткиво Покрие Случај Хартија Носителот Салфетка Складирање Тоалетна Хартија Сад Бања Хотел

Baoblaze 2X Ткиво Кутија Правоаголен Плоштад Домаќинство Канцеларија Ткиво Покрие Случај Хартија Носителот Салфетка Складирање

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Декорација : Стилски Зголеми ткиво кутија носител е совршена декорација, можете да ги красат вашата облекување маса, маса, трпезариска маса, Модерен и Европски светлина луксузни ткиво кутија носителот, со различни декоративни стилови.Висок квалитет на дизајнот : Мајсторски Направена со Користење на пластика, Ткивото Кутија Покрие Правоаголна Дизајн Трае со Векови.Единствени се Зголеми дизајн, три-димензионални олеснување, едноставни и стилски, јасно и живописно.Мултифункционален употреба сценарија : разноврсна употреба во дневни соби, спални соби, ресторани, автомобили, канцеларии, сали,хотел, бар, итн.Лесен за користење : голема уста дизајн, лесно да се носат.Капакот е мазна, лесна и брза екстракција, не е лесно да гребење на хартија, тоа е лесно да се промени хартија.Најдобрите подароци : Ова ткиво кутија, исто така може да се користи како подарок или празник подароци (Божиќ), birthday (Роденден, Татковци Ден, Мајки Ден, Деца Ден, Свадба, housewarming, итн.) за да ја испратите на некој пријател, љубовник, детето, семејството.Опис : - Декорација : Стилски Зголеми ткиво кутија носител е совршена декорација, можете да ги красат вашата облекување маса, маса, трпезариска маса, Модерен и Европски светлина луксузни ткиво кутија носителот, со различни декоративни стилови. - Висок квалитет на дизајнот : Мајсторски Направена со Користење на пластика, Ткивото Кутија Покрие Правоаголна Дизајн Трае со Векови.Единствени се Зголеми дизајн, три-димензионални олеснување, едноставни и стилски, јасно и живописно. - Мултифункционален употреба сценарија : разноврсна употреба во дневни соби, спални соби, ресторани, автомобили, канцеларии, сали,хотел, бар, итн. - Лесен за користење : голема уста дизајн, лесно да се носат.Капакот е мазна, лесна и брза екстракција, не е лесно да гребење на хартија, тоа е лесно да се промени хартија. - Најдобрите подароци : Ова ткиво кутија, исто така може да се користи како подарок или празник подароци (Божиќ), birthday (Роденден, Татковци Ден, Мајки Ден, Деца Ден, Свадба, housewarming, итн.) за да ја испратите на некој пријател, љубовник, детето, семејството.Спецификација : - Материјал : Plastic Size Табела : 23x13x9.3cm/9.1x5.1x3.7inch Package Вклучува : (2 Парчиња)1 Парче Ткиво Box We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Декларирани спецификации

- Material:
Plastic
Size Chart:
23x13x9.3cm/9.1x5.1x3.7inch :
Package Includes:
(2 Pack) :
1 Piece Tissue Box :
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Комплементите на стоката

Веста