• Новак
HY-БРЗИНА 201-001 Електронски Гас Тело Компатибилен со Калибар Патриот Avenger Компас Патување Sebring 200 1.8 2.0 L L 2.4 L 04891735AC 4891735AC 4891735AD 977-025 977025 (2007-2017)

HY-БРЗИНА 201-001 Електронски Гас Тело Компатибилен со Калибар Патриот Avenger Компас Патување Sebring 200 1.8 2.0 L L

Оценка на стоката:
DEN 1271.76

Достапност
Производот е достапен

Оваа HY-БРЗИНА Електронски Гас Тело е одговара за 200 Sebring Avenger Калибар Патување и Компас Potriot.Поправи мотор одолговлекување, не успеаја да започнете, електронски гас за предупредување светлината дојде на, колебање или моќ зголемените за забрзување.Одговара : 2011-2014 200 L4 144 2.4 L | 2007-2010 Sebring L4 144 2.4 L | 2008-2014 Avenger L4 144 2.4 L | 2007-2009 Калибар L4 110 1.8 L | 2007-2012 Калибар L4 122 2.0 Л Одговара : 2007-2012 Калибар L4 144 2.4 L | 2009-2017 Патување L4 144 2.4 L | 2007-2016 Компас L4 122 2.0 L | 2007-2017 Компас L4 144 2.4 L | 2007-2016 Патриот L4 122 2.0 L | 2007-2017 Патриот L4 144 2.4 Л. о. е. # 4891735 AA 4891735 AB 4891735 AC 4891735 AD 5429090 04891735 E100449 67-7002 S20176 TB1150 977-025 977025. Гаранција 2 години - Ако на гас тело некогаш не на вашето возило, едноставно јавете ни се за замена.Бренд : HY-SPEEDOE # 4891735 AA 4891735 AB 4891735 AC 4891735 AD 5429090 04891735 E100449 67-7002 S20176 TB1150 977-025 977025▲ Пакетот Вклучува : 1 * Гас Body Fit For2011-2014 200 L4 144 2.4 L (2360cc)2007-2010 Sebring L4 144 2.4 L (2360cc)2008-2014 Avenger L4 144 2.4 L (2360cc)2007-2009 Калибар L4 110 1.8 L (1798cc)2007-2012 Калибар L4 122 2.0 L (1998cc)2007-2012 Калибар L4 144 2.4 L (2360cc)2009-2017 Патување L4 144 2.4 L (2360cc)2007-2016 Компас L4 122 2.0 L (1998cc)2007-2017 Компас L4 144 2.4 L (2360cc)2007-2016 Патриот L4 122 2.0 L (1998cc)2007-2017 Патриот L4 144 2.4 L (2360cc).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста