• Новак
Пилула Девојка RX Значка Ролна - Фармацевт Подарок - RX Рецепт Значка Носителот - Голем Медицински Подарок

Пилула Девојка RX Значка Ролна - Фармацевт Подарок - RX Рецепт Значка Носителот - Голем Медицински Подарок

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

★ ИДЕАЛНО се ВКЛОПУВААТ : Оваа симпатична медицинска сестра значка ролна е одличен додаток.Тоа е забележително и стилски.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА медицински СЕСТРИ : Забава и привлечна сестра значка носителот со 360° вртливата алигатор клип. ★ ГОЛЕМА ГОЛЕМИНА : Прибл. 2 ⅛ "X 1", ќе се забележи.Со стигнале значка носителот на 24 инчи. ★ 100% ГАРАНЦИЈА : знаеме дека ќе љубов нашата старечки значка држачот.Не ги задоволуваат вашите потреби?Ние сме среќни да понуди целосна наплата. ★ Badge Zoo е Пилула Девојка RX Пилула Значка Ролна ★ Највисок квалитет симпатична значка ролна дека е прецизно направени и издржливи ★ За медицински Сестри, Лекари и другите медицински професионалци ★Обезбедува забава и уметнички дизајн наместо обична и unpersonalized значка клип.Заличи вашето униформа со креативни значка.Искра Некои Радост!!Идеален педијатрија медицинска сестра значка ролна - Децата ќе ги сакам!Може да се користи како стигнале keychain или идентификација значка носителот ★ Пакетот Вклучува ★1 (Една) Таблета Девојка Значка Клип ★ НАШАТА ГАРАНЦИЈА ★ знаеме дека ќе љубов нашата значка ленти.Но, во случај веројатно тоа не ги исполнува вашите потреби, ние сме среќни да понуди целосна наплата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста