• Новак
Eeci Метла Четка Држачот за Ѕид, Гаража Организација Алатка Организатор Складирање Метла Плакарот Кујна Организација Тешки Гаража Алатки Закачалка со 3 Полици 4 Куки

Eeci Метла Четка Држачот за Ѕид, Гаража Организација Алатка Организатор Складирање Метла Плакарот Кујна Организација Тешки

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Широко се Користи за : Тешки градина алатка организаторот за гаража.Овие може да се користи во толку многу начини да се откажам и чување на предмети во гаражата.Важат за вашата гаража, двор, кујна, перална, канцеларии и повеќе.Тоа е силен и здрав.и, благодарение на водоотпорна дизајн, оваа носителот дури и работи на отворено или во барака за вашата градина алатки!.Заштеда.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста