• Новак
uxcell Хексадецимален за Миење Само Дупчење Завртки, 1/4 x 3/4 410 Нерѓосувачки Челик, Лим Завртка 25pcs

uxcell Хексадецимален за Миење Само Дупчење Завртки, 1/4 x 3/4 410 Нерѓосувачки Челик, Лим Завртка 25pcs

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тема Големина : 1/4 x 3/4".Пакет Содржина : 25pcs x Хексадецимален за Миење Само Дупчење Завртки.Направени од 410 нерѓосувачки челик со blackening заврши, тоа има поголема цврстина, отпорност на корозија и ' рѓа отпор, и обезбедува цврста одредување затворени простории и на отворено.Авто-дупчење навртки може да се вежба и во лим и други површини.Темата може да го намали отпорот кога нарезници во и спречување на пукање.Широко се користи во различни индустрии како што се производство, градежништво, инженеринг, и собранието.Направени од 410 нерѓосувачки челик со blackening заврши, тоа има поголема цврстина, отпорност на корозија и ' рѓа отпор, и обезбедува цврста одредување затворени простории и на отворено.Авто-дупчење навртки може да се вежба и во лим и други површини.Темата може да го намали отпорот кога нарезници во и спречување на пукање.Широко се користи во различни индустрии како што се производство, градежништво, инженеринг, и собранието.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста