• Новак
ИЗДРЖЛИВИ Винил DuraClip Извештај Покрие со Клип, Писмо, Држи 30 Страници, Јасно/Светло Сина (220306)

ИЗДРЖЛИВИ Винил DuraClip Извештај Покрие со Клип, Писмо, Држи 30 Страници, Јасно/Светло Сина (220306)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Здрав, јасно винил покажува исклучи извештаи и презентации; ги заштитува од елементите.Меморија клип се проширува за да се одржи содржината безбедно; се враќа во првобитната големина, по употреба.Писмо-големина; не бара дупка-удирање; 1 челик fastener.На DURACLIP е оригиналниот удар-бесплатен извештај маска од 1959 година, развиен од страна на Трајни, и уште направени во германската објекти.Силна "меморија" клип се проширува за да се одржи содржината безбедно и се враќа во својата првобитна форма, по употреба.На клипот има петгодишна гаранција.Секој извештај маска е направена од здрав винил со јасни пред да покажуваат-оф содржина, додека за заштита на нив од елементи и несреќи.Со 30-лист капацитет за 11 x 8.5 инчен (писмо, големина) листови, секој DURACLIP Извештај корица има боја на грбот и ' рбетот со јасна предната маска.Издржливи се на канцелариски материјали производителот дека има пораст на највисоко рангирана меѓу германски марки и се слави повеќе од 90 години во работењето.Во Издржливи, ние веруваме во преземање на одговорност за нашиот избор и негување на рекреација.Трајни производи се добри, бидејќи на нивната трајност.Нашите високи стандарди за квалитет ни овозможи да се произведуваат извонредни потрошувачки предмети кои се направени за да минатата, така што бараат помалку чести замена.Во Издржливи, ние продолжуваме да бараме начини да им понуди на потрошувачите највисок квалитет на производи, и, во исто време заштита и зачувување на иднината на Мајката Земја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста