• Новак
Виткање Фан Виткање Фанови 1pcs 21x38cm Кинески Виткање Домот Хартија Рака Фан Свадба Партија Услуги Украси Роденден Туш Партија Снабдување (Боја : Црвена)

Виткање Фан Виткање Фанови 1pcs 21x38cm Кинески Виткање Домот Хартија Рака Фан Свадба Партија Услуги Украси Роденден Туш

Оценка на стоката:
DEN 1005.60

Достапност
Производот е достапен

Без разлика дали се на отворено или во затворен простор, тоа е многу лесен и лесно да се носат и поклопецот.Свадба подарок фан, графити фан, DIY декоративни фан, лето фан.Материјал : Хартија.Димензии : 21 cm * 38 cm (Отвори Ширина).Празно виткање фан пракса calligraphy сликарство и други DIY.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста