• Новак
X-DREE 1.7 оз HDPE Пластични Лабораторија Хемиски Примерок Шише Жолто Кафена(1.7 оз HDPE Пластични Хемиски Примерок Шише Килибар Браун

X-DREE 1.7 оз HDPE Пластични Лабораторија Хемиски Примерок Шише Жолто Кафена(1.7 оз HDPE Пластични Хемиски Примерок Шише

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE Plastic.Net Тежина : 12g; Пакет Содржина : 1 x Килибар Шише.Главната Боја : Жолто Кафена; Шише Големина : 80 x 35mm / 3.15" x 1.38" (H*D).Шише Волумен Капацитет : 50мл / 1.7 оз(Capacidad де volumen де ла botella : 50мл / 1.7 оз.Устата Внатрешна Кол. : 13mm / 0.51"(Diámetro interno де ла бока : 13 мм / 0.51' '. 1.7 оз HDPE Пластични Лабораторија Хемиски Примерок Шише Килибар Brown1.Цилиндар тело, screwcap, дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање.2.Направени од Високо Густина Полиетилен (HDPE), сигурен и издржлив пластика.3.Широко се користи во различни фабрика, хемиската фабрика, класификација на пакување апликации во различни индустрии.4.Погоден за Volatil_e, лесно да се распаднат течни примерок чување, држи до 50мл/1.7 оз.5.Добро запечатување, влага, широк спектар на употреба.Опис на Spanish1.7oz HDPE Пластични Хемиски Примерок Шише Килибар Brown País де Fabricación : КИНА; Материјал : Plástico HDPEPeso neto : 12 g; Contenido del paquete : 1 x Botella де ámbar Color директорот : Marrón ámbar; Tamaño де ла botella : 80 x 35 mm / 3.15' 'x 1.38' '(H * D) Capacidad де volumen де ла botella : 50мл / 1.7 oz Diámetro interno де ла бока : 13 мм / 0.51' '.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста