• Новак
LIUYI Заштита на Животната средина Пен Носителот Креативни Цврсто Дрво Пен Носителот Десктоп Декорација за Статистика Десктоп Компјутер (Големина : Фото Боја)

LIUYI Заштита на Животната средина Пен Носителот Креативни Цврсто Дрво Пен Носителот Десктоп Декорација за Статистика Десктоп

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Издржливи : На пен носителот е направен од високо-квалитетни материјали, и молив држач, се повеќе издржливи.Да зачувате простор : молив првенство е мал и не заземаат простор.Големината и стил направи тоа употребливи во дом и канцеларија.Тоа ќе заземаат помалку простор простор.Целото дрво е направен од високо-квалитетни материјали и дрво жито е во согласност.На површината се користи за храна одделение дрво, восок од нафта, нула загадувањето, здравството и санитарни услови.На дното на цевката е заштитена од фланелен боксери, и устата на цевката е светла и тенка, а тоа е полиран со рака.Модерен дизајн : прегледен и луксузен дизајн пен носителот, многу погоден за повеќето биро или домашна декорација.Идеален за преуредување на вашето биро, контра, облекување маса или десктоп дома или во канцеларија.Мулти-цел : Нашата молив држачот е многу погодна за чување на моливи, пенкала, highlighters, владетели, маркери, ножици итн.Тоа исто така може да се користи за да го поправи вашиот шминка четки и други убавина tools.Погоден за биро за складирање полици за складирање на пен носители, веѓа моливи, eyeliners, фондацијата четки и други козметика.Користете сцена : десктоп канцелариски storage Note : Таму ќе биде дрвена око јазол на дневникот woodware, кое е симбол на живот во nature Color : фото color Material : црна walnut Package Содржина : 1 x пенкало holder Only над пакет содржина, не вклучувајќи и други производи.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата да биде малку различен од вистинскиот објект.На дозволената грешка при мерење е +/- 1-3cm.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, додека не се задоволни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста