• Новак
EVERSECU 7 Инчен Екран на Допир, 5 во 1 видео надзор Тестер Поддршка Upt да 4K IP Камера & 720P/1080P/3.0 пратеник/4.0 пратеник/5.0 Мегапикселна AHD, TVI, CVI & CVBS Аналогна Камера, со Тастатура

EVERSECU 7 Инчен Екран на Допир, 5 во 1 видео надзор Тестер Поддршка Upt да 4K IP Камера & 720P/1080P/3.0 пратеник/4.0

Оценка на стоката:
DEN 9096.00

Достапност
Производот е достапен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 7 инчен IPS екран на допир за 4 K H. 265 IP Целосна 4 K Сите во Еден IPC Тестер Поддршка До 8 MP TVI/4 MP CVI/5 MP AHD Камери тест, Поддршка Ж. 265 т поддршка SDI. ● 8 MP TVI тест,3840 x 2160 P 15 fps,4xzoom ,видео запис &репродукција ,коаксијален PTZ контрола & повик OSD мени *. ●8 MP AHD тест, 3840 x 2160 P 15 fps,4xzoom, видео запис & репродукција, коаксијален PTZ & повик OSD мени *. ●8 MP CVI тест, 3840 x 2160 P 12.5/15fps, 4xzoom, видео запис& репродукција, коаксијален PTZ & повик OSD мени *. ● CVBS камера тест и PTZ контрола. ●Video ниво метар, врв видео сигнал ниво, СИНХРОНИЗАЦИЈА на сигналот ниво, Боја бар chroma ниво мерење*. ●DC12 V/2 A излезна моќ, камерата може да се напојува од ВАШИНГТОН 12 Votage. ● 48 V Рое излезна моќ. ●Брза видео, само со еден клуч да се открие сите мрежни камери и auto display. ●Вграден Wi-Fi, екранот слика од безжична камера, се создаде жариште WIFI. ● CVBS тест, тестер испраќање и примање на боја бар генератор на сигнал, да се провери BNC кабел. ● Зголемена Боја бар генератор, PAL/NTSC мулти-боја систем бар видео генератор.Кабел тест : . ● Подобрување кабел тестер, UTP кабел телефонски кабел итн ред и ако тестот за конективност, може да се спаси тестирање извештај, ако посебни број, треба прилагодено. ● RJ45 кабел TDR тест, тест кабел пар статус, должина, слабеењето, рефлексивноста, отпорност, кос и сл. ● Кабел трагач, барај BNC кабел, мрежен кабел и телефонскиот кабел од нередот од кабли *. ●TDR кабел тест : BNC кабел, мрежен кабел телефонски кабел, RVV кабел и лифт кабел, мачка 5/6 кабел е должина и краток спој.мерење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста