• Новак
GSALLE Виткање Чување на Кутии Buterflies Ткаенина Чување на Кутии Расклопна Складирање Коцки Декоративни Кутии за Складирање со Рачки Трајни Складирање Кошеви за Статис?

GSALLE Виткање Чување на Кутии Buterflies Ткаенина Чување на Кутии Расклопна Складирање Коцки Декоративни Кутии за Складирање

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Издржливи Ткаенини】На GSALLE Виткање Складирање Кантите е Направен Од Високо-Квалитет СТП Кожа и Платно Ткаенина.Трајни и Високо-Квалитетни Материјали Прави Овие Складирање Коцки Може да се Одржи на Тешки Работи и Траат Подолг животен век. 【Стилски Теми】Мода Теми на Декоративни Складирање Коцки е Multitudinous.Живописни и Боја Теми се Избрани по Истражувања на Пазарот, Фитинг за Потребата од Повеќе Наврати.Зрела Технологија на Печатење Гаранција Теми Јасно и Лошиот да Исчезнат. 【Голем Простор】Големината На GSALLE Ткаенина Складирање Кошници : 10.6 X X 10.6 10.6(Инчи).Издржливи Складирање Коцки со Рачка Има Голем Капацитет за сместување на многу работи , Фитинг за Гардероба или Публикации и Правење на Вашиот Дом Повеќе Чисти, Уредни, Уреден. 【Флексибилност Прилики】Добар Помошник за Чување Деца, Играчки, Книги, Облека, Ќебе Итн.Здрав Големи Чување на Кутии Може да се Користи Во Дете се Игра Област, Книга Полица, Спална соба Плакарот, Farmhouse, Перална, Бања, Дневна Соба, Студија Соба, Канцеларија,и Многу Повеќе.Лесен За Употреба】Рачка На Двете Страни Да Се Движат Кутии За Складирање Expediently.Случајот Има Здрав Картон на двете Страни и На кој се одвојува Дното Панел, Така Што Може да Биде Укината за Лесни за Складирање.Опис на Виткање Кутии за Складирање На GSALLE чување на кутии направи преполни плакари и cubbies повеќе уредни и цел.висок квалитет на СТП и голем капацитет на складирање коцки овозможи да се стави многу работи и живописни теми прави дома поубаво.Чување на Кутии со рачка од двете страни за да се олесни ракувањето со чување на кутии.Практична Presents The ткаенина складирање Коцки е внимателен подарок за роденден партии или Божик, Денот на Мајката, Таткото Ден, Денот на Вљубените, итн., за мајка, татко, него или за неа, пријатели или колеги.Голема Decorations This здрав ткаенина чување на кутии има многу стилски теми за вашиот избор.Тоа е не само добар помошник за складирање, исто така, можат да бидат одлична декорација за вашата дневна соба, спална соба, канцеларија и слично.Светли бои и стилски теми се направи вашата соба веќе не проституција.Перење Method Suggesting делумно да се мијат Чување на Кутии со избришете ја со влажна крпа.Внимание : не wrung надвор, но и на локално ниво гмечи.Тоа може да бидат обесени во сенка или пеглаат на ниски температури, а не машина-изми или печете.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста