• Новак
Лесно да се Инсталира Shatterproof Кристално Јасно Калено Стакло Водоотпорен Екран Заштитник Мека TPU Случај Покрива Кожата Компатибилен со Samsung Галакси Гранд Премиер СМ-

Лесно да се Инсталира Shatterproof Кристално Јасно Калено Стакло Водоотпорен Екран Заштитник Мека TPU Случај Покрива Кожата

Оценка на стоката:
DEN 1989.60

Достапност
Производот е достапен

* Истиот ден испорака за нарачки пред 2 : 00 PM PST. * НАС Даночниот Обврзник. * Пакетот вклучува : Висока Дефиниција Анти-Нула Калено Стакло Екран Заштитник Филм X 1; Анти-Лизга Shockproof Задниот Браник Заштитна Силиконска Случај Покрива Кожата X 1. * Компатибилен со : Samsung Галакси Гранд Премиер СМ-S920 L ( Tracfone ). * Додаток само, да се Видиме не се вклучени.Овој пакет е специјално дизајниран за Samsung Галакси Гранд Премиер ,Модел СМ-S920 L од Tracfone како што е наведено во нашите песни.Постојат многу Samsung Галакси Гранд Премиер на пазарот, сите тие користат различни Екран Заштитник и Случај.Ако немате Samsung Галакси Гранд Премиер СМ-S920 L , овој пакет не е за вас. ===================================================================== 1)Висок Responsivity Анти-да се Загрози Калено Стакло Екран Заштитник Филм : * 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. * Ултра тенки, Калено Стакло, 0.5 mm, 9 H цврстина, издржливи во употреба. * Незаменлива чувствителност на допир. * Отпорност, експлозија-доказ и shatterproof предности. * Ја штити чувствителност на паметен Телефон Ефикасно ,заштита на вашиот мобилен телефон екран од било какви потенцијални оштетувања. * Екран филмови не може да се користи лепило лепак, сите филмови во пазарот користите статичка енергија за да ја прикачите на екранот. * Ако некој користи лепило лепак, оставете остатоци на екранот, по отстранување на филмот, што не може да се исчисти ја нагоре.Оваа урнатините на вашиот мобилен телефон. * На ultrathin мека експлозија-доказ дизајн може да се намали влијанието и заштита на телефонот екран кога вашиот телефон погодени од надворешна сила. * Ако вашиот телефон е прекината,со калено стакло нема да се загрози во остри парчиња,сите парчиња ќе го залепите заедно и никогаш не полета во сите правци. 2)Ултра-Тенки и Дебели Мека TPU Заштитни Случај Покрие Кожа : * Боја : како што е прикажано на слики. * Специјално обликувани за да се вклопи во вашиот нов уред совршено.Посебно се намали за пристап до сите копчиња и пристаништа. * Целосна функционалност додека во случајот. * Мала тежина , Транспарентни . * Спречување на гребење и удари да дент во вашиот телефон. * Лесен за инсталација. * Термопластични Полиуретан (TPU). * TPU, исто така познат како термопластични полиуретан, се повеќе се намали и абење отпор над гума.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста