• Новак
BESPORTBLE 10pcs Шише за Вода Клип Виси Шише Тока за Каиш Преносни Шише за Вода Прстен Носителот Keychain Појас за Надворешна Кампување Пешачење Патување (Случаен Боја)

BESPORTBLE 10pcs Шише за Вода Клип Виси Шише Тока за Каиш Преносни Шише за Вода Прстен Носителот Keychain Појас за Надворешна

Оценка на стоката:
DEN 263.76

Достапност
Производот е достапен

-Едноставен и безбеден начин за спроведување на шишиња со вода, користење на алуминиумски клипови за да менгеме тесно грло. -Се прелива вода, пенливо вода или на други шишиња врз велосипеди, трактори, мотоцикли, торби за голф, ленти, итн. -Практично, може да се зачува простор за ранци или пошта. -Се користи за бесење на шишиња со вода за време на пешачењето и патување. -Тоа е направен од алуминиум легура кука и шише носителот, и најлон рака.Description Kettle тока е удобен и практичен, преносни и отпорно на гребење дизајн погодна за пешачење, риболов шише решетката може да се користи за да безбедно се поврзете вода или на други шишиња на велосипеди, мотоцикли, кампување ранци или било каде на друго место можете да си замислите.Функција - Материјал : Алуминиум легура.- Големина на : . 13 x 3 x 0.3cmï¼" 5.12 х 1.18 x 0.12 инч. - Боја : Случајни боја.Пакет Including Water Шише Клип Виси Шише Тока за Каиш Преносни Минерална Вода Шише Прстен Носителот Keychain Појас Webbing Рака за Надворешна Кампување Пешачење Патување (Случаен Боја).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста