• Новак
Мими Цвеќиња Двострано Овална Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

Мими Цвеќиња Двострано Овална Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

Оценка на стоката:
DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Ништо урнатините на ден доста како несреќна помине ситуација.Snags се претвори во солзите, и што е брз начин за да се претвори во спротивно пријатно попладне во досадни афера на избегнување на подигање на работите во одредени агли.Но, за среќа, не беа подготвени за тоа.Овие страшни нокти датотеки не се само lifesaver за расчистување до оние кои се нерамни рабови пред тие да се претворат во целосна-на солзи, но различни шарени графика да ги направи модна изјава сите свои.Плус, тие се продава во сет на четири и компактен овална форма ги прави лесно да се скривам во ташна или во џеб, па секогаш можете да одржите една рака!.Дизајнот е печатат директно на една страна на секој двострано emery одбор.Околу 3,5" (8.5 cm) x 1.2" (3.0 cm) во големина на секоја од нив.Миа Charro.На Графика и Повеќе информации за производот.За Производот : Ништо урнатините на ден доста како несреќна помине ситуација.Snags се претвори во солзите, и што е брз начин за да се претвори во спротивно пријатно попладне во досадни афера на избегнување на подигање на работите во одредени агли.Но, за среќа, не беа подготвени за тоа.Овие страшни нокти датотеки не се само lifesaver за расчистување до оние кои се нерамни рабови пред тие да се претворат во целосна-на солзи, но различни шарени графика да ги направи модна изјава сите свои.Дизајнот е печатат директно на една страна на секој двострано emery одбор.Плус, тие се продава во сет на четири и компактен овална форма ги прави лесно да се скривам во ташна или во џеб, па секогаш можете да одржите една рака!Околу 3,5" (8.5 cm) x 1.2" (3.0 cm) во големина на секоја од нив.За Дизајнот : Миа Charro.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста