• Новак
OOtees Trinidad and Tobago Знаме Половината Пакет Торба Fanny Пакет за Мажи и Жени - Трендовски Crossbody Сокол Торба Облека со Прилагодливи Рака

OOtees Trinidad and Tobago Знаме Половината Пакет Торба Fanny Пакет за Мажи и Жени - Трендовски Crossbody Сокол Торба Облека

Оценка на стоката:
DEN 1072.80

Достапност
Производот е достапен

5 архивиран џебови обезбеди доволно простор за безбедно носат вашите лични предмети, водење на вашите раце и џебови слободни.Средината џеб може да се одржи стандардна големина телефон, додека голем главниот џеб може да се одржи плус големина телефон.Прилагодливи и издржливи најлон рака со тока, која може да се прилагоди за да одговара до 46 инчи половината големина, и дава флексибилност да се носат во различни начини : преку рамо или градите, околу половината, или тесни под вашата рака како прашка торба.Со гордост се покаже вашиот Trinidad & Tobago знаме бои, и Trinidadian наследство на вашиот омилен Карибите настан : soca, карневал, Jouvert, Jouvay, спорт, Денот на Независноста, Република Ден и повеќе.Модерен и погодна за разни прилики.Го прави голем дар за родендени, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, пријателство или годишнини.Ја надополнува вашата Trini знаме кошула, обетки, облека и додатоци.Должина : 12.24 инчи / 31.12 см - Ширина : 5.25 инчи / 13.34 cm Материјал : СТП Кожа.Голема потрага, забава и лесен патриотски Trinidad & Tobago знаме половината/стомакот/хип торба.Се користи како патна торба за вашиот пасош и документи, работи во чантата, или модерен crossbody градите или торба за секојдневно носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста