• Новак
Дигитални Caliper Мерење Алатка Тип на Нерѓосувачки Челик Vernier Caliper Мерен Опсег 0-100mm Точноста 0.02 mm Мали Метрички Мерење Алатка Vernier Caliper (Боја : 0-100mm Без Кутија)

Дигитални Caliper Мерење Алатка Тип на Нерѓосувачки Челик Vernier Caliper Мерен Опсег 0-100mm Точноста 0.02 mm Мали Метрички

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Тип на Нерѓосувачки Челик Vernier Caliper Мерен Опсег 0-100mm Точноста 0.02 mm Мали Метрички Мерење Алатка Vernier Caliper.Појачани нерѓосувачки челик бунари со длабочина-мерење на ножот, прецизни внатрешни и надворешни мерење на вилиците, прецизност lapping заврши електронски дигитални дебеломер.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста