• Новак
ХАРЛИ-ДЕЈВИДСОН ОБУВКИ за Мажи Pelham Мотоцикл Подигање

ХАРЛИ-ДЕЈВИДСОН ОБУВКИ за Мажи Pelham Мотоцикл Подигање

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% Кожа.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот од лак.Пета мерки околу 1 инчи".Подигнете отворање мерки околу 14 наоколу.ГОРНИОТ : Полно зрно кожа НАДЕЖ : Mesh ВРАТИЛО ВИСИНА : 5. 25" / ПЕТА ВИСИНА : 1" OUTSOLE : Гумена КОНСТРУКЦИЈА : Цемент НИ ГОЛЕМИНИ : M 7-12, 13 YKK заклучување внатре патент.Слободата на патики, функција на подигање.Добредојдовте на следната генерација на мотоцикл обувки, на јава патики.На Pelham мажите јава патики е направен со полно зрно кожа за заштита, мрежа поставата за breathability, лесни гумени outsole за удобност, и е опремен со дел за внатрешноста zip за лесно и исклучување.Дизајнирани за да ве однесе од вашиот велосипед да урбаниот живот и назад, на Pelham е улица право и патот е готов.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста