• Новак
Ifrich Mens Женска Момчиња Девојчиња Шила Атлетика Трки Трчање атлетика Патики ...

Ifrich Mens Женска Момчиња Девојчиња Шила Атлетика Трки Трчање атлетика Патики ...

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Увезени.Гумен ѓон.Ве молиме изберете големина од нога должина,широк нога може да избере една големина поголема.Костец : Увезени.Песната патики костец на дното подобро.Cleats : Лесни и достапни се лизга-на влечење cleats на патот.Перформанси последните : гумени outsole со метални шила им помогне на вашиот трчаат побрзо.Отстранлив : пакет вклучува чевли со 8 шила и екстра шила со алатка за замена.Оваа песна е ослободување 2018 нов стил,тоа е толку лесен, удобен и дише.Горниот дел е составен од мрежа и Стп.Гумени outsole со метални шила им помогне на вашиот работи побрзо,тоа ќе биде добар избор за трчање или скокање.Шила Cleats Чевли Големина Табела : US3.5=Нога Должина 225mm=Нога Должина 8.86 инчен; US4=Нога Должина 230mm=Нога Должина 9.06 инчен; US5=Нога Должина 235mm=Нога Должина 9.25 инчен; US5.5=Нога Должина 240mm=Нога Должина 9.45 инчен; US6.5=Нога Должина 245mm=Нога Должина 9.65 инчен; US7=Нога Должина 250mm=Нога Должина 9.84 инчен; US8=Нога Должина 255mm=Нога Должина 10.04 инчен; US8.5=Нога Должина 260mm=Нога Должина 10.24 инчен; US9.5=Нога Должина 265mm=Нога Должина 10.43 инчен; US10=Нога Должина 270mm=Нога Должина 10.63 инчен; US11=Нога Должина 275mm=Нога Должина 10.83 инчен; атлетика Зачинети Чевли Карактеристики Горниот : дише мрежа&СТП Outsole : лизга гума, отпорни Бои : Црна, Зелена и Светло зелена Шила : отстранлив челик ноктите Прашања може да се 1. Како да се изберете големина?Ние ви препорачуваме да изберете големина од нога должина.На пример, нога должина 10.24 инчен, ние ви препорачуваме да изберете нашите големина 8.5. 2. Се овие дојде со шила?Да, тие можат да дојдат со шила.Ние обезбедува чевли со шила и екстра ноктите. 3.Шилци пренослив?Да, шила се отстранува.Тие доаѓаат со алатката и некои дополнителни шила за замена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста