• Новак
FGCI SUPERCLEAR ЕПОКСИДНА Смола Комплет Кристално Јасна 2 Литри Епоксидна Смола Комплет за Кастинг Смола, Уметност Смола, Мика Пигмент во Прав, Реката Маси, Живеат на Работ

FGCI SUPERCLEAR ЕПОКСИДНА Смола Комплет Кристално Јасна 2 Литри Епоксидна Смола Комплет за Кастинг Смола, Уметност Смола,

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

????ФОРМУЛИРАН за Реката Маси, Живеат на Работ на Маса,s Countertops и Лентата се наоѓа на врвот!СОВРШЕНА Уметност Смола за користење со Пигмент во Прав, Мика Прав, Алкохол Мастило, Смола Бои и Смола Боја!. ????АВТО-ИЗРАМНУВАЊЕ & НАЈВИСОКА СУПЕР СЈАЈ!ЈАСНИ, ЛЕСНО ДА СЕ ЧИСТИ, НУЛА & ОТПОРЕН НА ВОДА!. ????НАЈВИСОК УВ ОТПОР!СОВРШЕН Епоксидна Смола Боја, Пигмент Мешање во Секое време!. ????DIY ЕПОКСИДНА КОМПЛЕТ МИКСЕР ВКЛУЧУВА : Јасно Епоксидна Смола И Hardener!. ????Ние Сме Оригинал Производителот, и Ние сме Биле во овој Бизнис за над 60 години! 100% ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД!.Ние сме Original Премиер Производителот на Епоксидни Смоли произведени во САД, токму овде во Санкт Петербург, Флорида, и бил производство смоли, putties и лепила за над 50 години!Ние само го користите висок степен на премиум состојки и УВ адитиви во рамките на нашите epoxies да ви даде сигурен конечниот резултат!Вие сте во добри раце!.Ние сме целосно посветени на обезбедување на вас со највисок степен на производи, услуги и ние сме секогаш на располагање за техничка поддршка, или допрете база со нас на Instagram!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста